Tworzysz galerię anonimową, która będzie istnieć 60 dni.
Galeria+ jest również darmowa, jednak pozwala na znacznie więcej. Sprawdź!
Korzystanie z usług AlleFree.pl oznacza akceptację regulaminu

Wybierz darmową galerię AlleFree.pl i oszczędzaj na opłatach za wystawianie aukcji!

galerie allegro Galeria zdjęć na AlleFree.pl to idealna alternatywa dla ograniczonego albumu w serwisie allegro, która oferuje zbyt małą ilość darmowych zdjęć.  Z AlleFree.pl masz możliwość opublikowania 20 zdjęć oferowanego przedmiotu za pomocą galerii wstawianej w opisie aukcji bez żadnych dodatkowych kosztów! Darmowa galeria Allegro na AlleFree.pl to sposób na zaoszczędzenie niepotrzebnych wydatków związanych z promowaniem aukcji. Najbardziej aktywny użytkownik dzięki darmowej galerii allefree zaoszczędził już ponad sto tysięcy złotych!
 
Własną galerię utworzysz anonimowo i bez podawania żadnych informacji osobistych. Album zdjęć po wgraniu obrazków i wpisaniu tytułu zostaje automatycznie wygenerowany, a do Twojej dyspozycji zostawiamy personalizację wyglądu galerii. Wybierz jeden z trzech dostępnych układów zdjęć:
  • Panel podstawowy
  • Panel mini poziomy
  • Panel mini pionowy
Pamiętaj, że zdjęcia produktu możesz zgrać bezpośrednio z dysku lub aukcji allegro! Wystarczy, że przy tworzeniu nowej galerii podasz adres www aukcji, a galeria zostanie wygenerowana automatycznie. 
 
Anonimowa galeria po jej utworzeniu będzie dostępna przez kolejnych 60 dni. Zastanów się jednak, czy nie lepiej mieć galerie, które zawsze będą do Twojej dyspozycji?  Darmowa Galeria+ pozwala na znacznie więcej! Wystarczy, że założysz konto na naszej stronie i otrzymasz w pełni funkcjonalne galerie allegro!  Twoje galerie mogą być przypisane do konta przed nieograniczony czas, dzięki czemu możesz szybko zarządzać swoimi albumami, które trafią do twoich aukcji na najpopularniejsze portale aukcyjne takie jak Allegro i eBay. Galerie utworzone na Allefree mogą posłużyć Ci wszędzie! Nie wahaj się i załóż konto na Allefree.pl. To nic nie kosztuje!
 
Przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Aby utworzyć galerię należy przejść na stronę: http://allefree.pl/galeria-nowa/nojs.html