Zaawansowana darmowa galeria+

AlleFree.pl pozwala tworzyć dwa rodzaje galerii:

  • galerie anonimowe,
  • galerie zaawansowane przypisane do konkretnego użytkownika (galeria+).

Wszystkie galerie są darmowe, jednak galeria+ pozwala na znacznie więcej:

galeria anonimowa galeria+
koszt galerii 0 zł 0 zł
ilość zdjęć 8 20
jakość zdjęć standardowa wysoka
czas istnienia galerii 60 dni nieograniczony
zapamiętanie ustawień galerii
przypomnienie o usunięciu galerii
zarządzanie galerią
wymóg konta w serwisie AlleFree.pl
wybór panelu miniaturek
utwórz galerię anonimową zaloguj się i utwórz galerię+

Wybierz darmową galerię AlleFree.pl i oszczędzaj na opłatach za wystawianie aukcji!

galeria+ Nowa galeria+ to najlepsze darmowe galerie Allegro w sieci! Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie, a do Twojej dyspozycji oddamy pełnoprawną galerię z masą dodatkowych funkcji, które znacznie urozmaicą wygląd Twojej aukcji na portalach aukcyjnych.

Galeria+ to przede wszystkim nielimitowany czas trwania galerii w naszym systemie. To sprawia, że z utworzonego albumu zdjęć możesz skorzystać w każdej chwili z gwarancją dostępnej galerii w naszej bazie. Darmowa rejestracja na naszej stronie jest wymagana, ponieważ do każdego konta przypisywane są utworzone galerie. To sprawia, że w bardzo wygodny sposób użytkownik może zarządzać swoimi galeriami i konfigurować ich ustawienia.

Limit zdjęć został zwiększony do maksimum. Już nie musisz się ograniczać i wybierać kilku zdjęć. Dodatkowe koszty związane z wystawieniem i promowaniem produktu na Allegro i eBay'u odejdą w niepamięć! Twoja aukcja zyska unikatową galerię wysokiej jakości zdjęć oferowanego produktu. Galeria+ pozwala na publikację aż 20 zdjęć!

W odróżnieniu do zwykłej galerii, galeria+ zapamiętuje ustawienia danej galerii oraz konfigurację graficzną. Nowo utworzoną galerię bezpośrednio dodasz do aukcji. Wystarczy, że podasz link do aukcji allegro podczas tworzenia galerii! Dodatkowo możesz ustawić przypomnienie o usunięciu galerii, gdy sprzedasz produkt.

Zacznij oszczędzać na Allegro i skorzystaj z darmowych galerii Allegro na AlleFree.pl!